Mini golfas

Šį žaidimą gali žaisti bet kokio amžiaus asmenys, tiek vaikai, tiek seneliai, nepriklausomai nuo lyties ir fizinio pasirengimo. Tai smagus tikslumo, susikaupimo ir fiziškai nevarginantis žaidimas, ugdantis taiklumą ir kantrybę. Mini golfo aikštyne vienu metu gali žaisti kelios komandos. Labai tinkamas šeimai turiningai praleisti sekmadienio popietę, pasivaržyti tarpusavyje, pabendrauti, pasisemti naujų įspūdžių, pasikrauti gerų emocijų.

Lauko teniso ir krepšinio aikštynas

Lauko tenisas – puikus žaidimas norintiems aktyviai ir azartiškai praleisti laiką, fiziškai sustiprėti ar net susirasti draugų. Vasaros metu siūlome aikštyną po atviru dangumi. Lauko teniso aikštynas kviečia ne tik patyrusius tenisininkus, galinčius įvertinti dangos niuansus, bet ir pradedančiuosius. Taip pat kviečiame išmėginti rankos taiklumą žaidžiant krepšinį.

Batutas

Batutas yra ypatingai maloni pramoga. Įdėdamas labai mažai pastangų, žmogus iššoka taip aukštai, kad praktiškai nejaučia žemės traukos. Jūs turite ypatingai susikoncentruoti, kad nenukristumėte, tai reikalauja išmokti tinkamai valdyti kūną, raumenis, regėjimą. Norisi kartoti šuolius dar kartą ir vis iš naujo, mėginti iššokti ir nusileisti vis meistriškiau. Prašome visa tai pajusti šokinėdami ant 4,3 m skersmens batuto, esančio mūsų sodyboje, ant kurio gali šokinėti tiek vaikai, tiek suaugusieji.

Biliardas- pulas

Biliardas – tai įtraukiantis karališkas žaidimas. Žaidžiant biliardą galima pailsėti, atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių, pasinerti į svaiginantį ramybės, tikslumo, subtilaus žaidimo grožio pasaulį. Šį žaidimą gali žaisti visi, nereikia jokio specialaus pasirengimo ar sugebėjimų.

Oro ritulys

Smagus ir įtraukiantis žaidimas, kuriame turi mušinėti ritulį į priešininko vartus ir aišku ginti savuosius.

Stalo futbolas

Prie šio žaidimų stalo vyksta įnirtingos kovos, sukeliančios azartą ne tik žaidėjams, tačiau ir žiūrovams. Praleidus įvartį vis norisi tuo pačiu atsilyginti priešininkui ir nesvarbu kiek kartų…

Stalo tenisas

Prie šio žaidimo stalo mielai stoja ir vyresnio amžiaus, prisimindami dar mokyklos laikus ir visai nenusileidžia jaunikliams J Geros nuotaikos ir energijos užtaisas garantuotas!

Dviračiai

Pramogos dviračiais – puikus būdas iš naujo atrasti gražiąją Lietuvą, sužinoti įdomių faktų apie Suvalkijos kraštą ir aplankyti daugumai nepastebimas vietas. Siūlome 3 skirtingo kilometražo dviračių maršrutus po vaizdingas kalvotosios Suvalkijos apylinkes. Neišdildomi įspūdžiai ir sielai atgaiva garantuota.

Stalo žaidimai