Po 2018 m. vasaros stovyklų buvo vykdyta stovyklautojų tėvelių apklausa. Čia galite matyti apklausos rezultatus (kalba netaisyta, atsakymai perkelti tiesiogiai iš anketos suvestinės) 🙂 Atsakymai maišyti ir “Mažųjų damų universiteto” ir “Pašėlusios vasaros” stovyklautojų.

 

87,5% respondentų stovyklas įvertino maksimaliu 5 balų įvertinimu, likusieji – 4 balų įvertinimu (apklausoje dalyvavo 50 respondentų).

 

“Stovykla žiauriai gera. Viskas labai patiko. Nors grįžau tik penktadienį – noriu vėl! Goda, 8m. (Kalba netaisyta;) (2)

Labai šauni stovykla, mergaitė liko sužavėta. Įspūdžiaii niekaip neišblėsta. Vasaros stovykla kitiems metams suplanuota. AČIŪ

Nuostabi stovykla, laimingi vaikučiai

tai stovykla mergaitiškoms mergaitėms

Puiki vieta, nuostabios vaikų grupių vadovės.

Dukrytė patenkinta, norėjo likti ilgiau, viskas patiko, tai manau geriausias įvertinimas.

Adrijana liko labai patenkinta stovykla. Sakė noriu dar, tad kita vasara vėl susimatysime Smagu, kad vaikai turejo daug veiklos, vadoves šaunuolės.

Puiki stovykla mergaitėms!!! Nuostabios vadovės!!!

Smagiai praleistas laikas, geras naktinis žygis, gerai, kad be berniukų 🙂

Viskas puiku. Labai puikios auklėtojos, puikus vaikų užimtumas, graži aplinka…

grazi aplinka, labai isradingos ir mielos aukletojos

Nuostabi,įdomi,kūrybinga stovykla! Sėkmės Jums

Stovykla įsikūrusi tobuloje vietoje, maitinimas nuostabus, užimtumas vaikams puikiai apgalvotas, vadovai nerealūs. Mes jau tris kartus stovyklavome šioje stovykloje, taigi manau tai ir yra geriausias įrodymas, kad stovykla nuostabi.

Labai grazi aplinka, saunus vadovai, daug turiningu uzsiemimu vaikam

Labai graži vieta, begalė veiklos draugiškos vadovės.

Stovykla labai šauni.

Kad damutes jus myletu, Kad geri draugai padetu Kad netruktu jums jegu Laiko ir minciu geru.

Labai sauni stovykla,puikios vadoves,nuostabi aplinka!!

pati geriausia stovykla dukra gryzo laiminga .Gaila kad kiti metai jau paskutiniai mazuju damu universitete.

Labai smagu!

Buvo labai smagu ir linksma. Dalyvauja jau antra vasara ir tikrai nepaskutinę. Labai gerai organizuota, užimtumas maximalus.viskas super

tai pati geriausia stovykla, kurioje esu buvusi, be galo nuoširdūs vadovai, smagi aplinka, draugiški vaikai ir be galo puiki atmosfera. Kitą kartą važiuosiu tik į šią stovyklą.

Mergaitė važiuoja antrus metus ir vis nori .Grįžusiai namo sakau gal kitais metais i kita stovykla važiuosi . O ji iškart atsakė; Daugiau jokiu įdomiu stovyklu nera.Ydomiausios sako; tik karaliaus kresle. Sako kitais metais verksiu išvaziuodama is ,,mažuju damu universiteto’, nes jau bus paskutiniai metai.

Labai šauniai praleistas laikas . Ačiū organizatoriams.

Puiki stovykla! Gera programa, šaunūs vadovai. Norisi sugrįžti vėl ir vėl. “

 

Ši stovykla yra pati šauniausia stovykla iš visų kuriose aš tik esu buvusi. Kai atėjo stovyklos pabaiga, su pusbroliu susitarėme, kad kitąmet būtinai vėl ten stovyklausime 🙂 Taigi su nekantrumu laukiu kitų metų kai vėl galėsiu apsilankyti šioje stovykloje 🙂 (Gabrielė, Vilnius, „Pašėlusi vasara’14“)

Atvažiavęs pagalvojau, kad nebus ypatingai smagu ir dažniausiai žaisim kortom.. Beet jau po kelių valandų supratau, kad gerokai klydau! Vadovai, kurie buvo mūsų amžiaus, buvo puikiai pasiruošę stovyklai. Laikas prabėgo labai greitai, net nepajutau kaip praėjo savaitė. Grįžau iš stovyklos pilnas prisiminimų ir neišdildomų įspūdžiu! 🙂 (Joris, Vilkaviškis, „Pašėlusi vasara‘14“)

Man labai patiko stovykla ,vien dėl to, kad stovykla rengė labai šaunios, puikios vadovės, buvo linksma susiradau nauju draugių, su savo draugėmis neatsidžiaugėm ,kad atvažiavome į šia stovykla, mes juokavome, net naktį kalbėjome kaip dieną buvo smagu. Man patiko kaip darėme dekupažą, net smagu turėti puodelį, iš kurio kiekviena ryta gurkšnoju arbata kupiną gerų prisiminimų! (Austėja, Marijampolė, „Mažųjų damų universitetas’14“)

Stovykloje buvo labai smagu – puikios vadovės, smagi veikla 🙂 Labai patiko kai buvo atvaziavusi kirpeja, parode kaip galima pasidaryti grazia kazdienine sukuosena 🙂 Taip pat labai patiko daryti lempas, dar ir dabar vakarais ja isijungiu ir prisimenu stovykla… Dar buvo labai smagus kai silta vakara lauke kepem duona, desreles, bulves, zefyrus ar kai rengem spektaklį ir sokom su graziom suknelem, o veliau fotkinomes su vadovemis, kad turetume daug prisiminimų 🙂 (Augustė, Marijampolė,“Mažųjų damų universitetas‘14“).

“Buvo labai linksma, įdomu. Susiradau daug draugių. Labai fainos vadovės bei programa. Patariu apsilankyti!” (Gabija, Kaunas, „Mažųjų damų universitetas‘14“).

Mergaitė iš stovyklos grįžo labai laiminga, čiauškėjo visą vakarą, dalinosi stovyklos nuotykiais ir įspūdžiais. Likome labai patenkinti Jūsų stovykla ir Jūsų darbu. Dar kartą norime padėjoti už rūpestį, žinias ir puikų laiką. Labai labai ir mes, ir Godutė lauksime kitų metų stovyklos. (Stovyklautojos Godos mama, Marijampolė, „Mažųjų damų universitetas‘14“)

Simonai mažųjų damų universitetas labai patiko, ji jau antrą stovyklos dieną žinojo, kad kitais metais vėl ten važiuos 🙂 Aš kaip mama labai dėkoju stovyklos organizatoriams, o ypač vadovėms už jaunųjų damų puikių socialinių įgūdžių ugdymą bei už visą tą neįkainojamą patirtį, kurių joms neabejotinai pravers ateityje, ir už aktyvios jaunosios kartos ugdymą 🙂 (Stovyklautojos Simonos mama, „Mažųjų damų universitetas‘14“)

Registracija